21:52 / E Martë, 30 Qershor 2020

Messi me frizur si të ‘Kim Jong Un-it’ paralajmëron Atletico Madridin

Kanë mbetur më pak se 10 minuta para fillimit të derbit mes Barcelonës dhe Atletico Madrid.

Në nxehjet para ndeshjes, Lionel Messi u pa me një ‘look’ të ri, transmeton Indeksonline.

Messi kishte kthyer modelin e dikurshëm të flokëtve që ngjan shumë me atë të diktatorit, Kim Jong Un.

Barcelonës sonte i duhet fitorja për të mbajtur gjallë shpresat për titull./Indeksonline/

Mos i humb