08:56 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Messi më i fortë se çdo skuadër evropiane

Leo Messi shënoi një gol shumë të bukur kundër Espanyol nga gjuajtja e lirë.

Ylli i Barcës ka kompletuar plotë 19 gola nga gjuajtja e lirë dhe më shumë se çdo skuadër tjetër që nga viti 2014.

Juventus ka 18 gola të shënuar ndërsa Real Madrid, Lyon dhe Roma nga 14 gola. /IndeksOnline/