16:28 / E Shtunë, 22 Shkurt 2020

Messi ua “shkatërron” karrierën dy lojtarëve të Eibarit dhe shënon gol

Barcelona ka shënuar golin e parë në ndeshjen ndaj Eibarit në kuadër të javë javës së 25-të në La Liga.

Ishte Lionel Messi, ai i cili mori topin, u nis përpara, kaloi si të ishin kona dy lojtarë kundërshtar dhe realizoi golin në minutën e 14-të.

Një fitore e mundshme do të ishte shumë e mirëseardhur për vendasit në luftën për titull./Indeksonline/