23:00 / E Shtunë, 17 Prill 2021 / Ensar Ramadani

Messi “vulos” sfidën, shënon dy gola

Barcelona ka shënuar golin e tretë dhe të katërt në ndeshjen ndaj Atletic Bilbaos.

Të dy golat i shënoi Messi në minutën e 68-të dhe 72-të.

Ai realizoi golat që i vulos fitoren. /IndeksOnline/