23:58 / E Hënë, 01 Tetor 2018 / indeksADMonline

Mësuesja thirr nxënësin në tualet, e dhunon seksualisht

Mësuesja Ellie Wilson ‘i bëri thirrje nxënësve të hynin në tualet të aeroplanit dhe kishte marrëdhënie seksuale me të.

Wilson, e cila mohon katër akuza për abuzim të pozitës dhe veprimtarisë seksuale me një fëmijë, është gjykuar sot në Gjykatën Bristol Crown

Një mësuese “e ndershme dhe e aftë” thirri një nxënës në një tualet të aeroplanit dhe kishte marrëdhënie seksuale me të para se të thoshte se ishte shtatzënë, transmeton Indeksonline.

Ellie Wilson, 26 vjeçare, u përfshi në aktivitetin seksual me nxënësin 16-vjeçar, pasi ata fluturonin për në shtëpi pas një udhëtimi jashtë shkollës, thanë prokurorët.

Çifti kishte marrëdhënie seksuale në tualetin e një avioni Airbus gjatë një fluturimi gjatë natës nga aeroporti Heathrow të Londrës në vitin 2015, për në Bristol Crown Court.

Djali më vonë i tha policisë se ajo “tërhoqi pantallonat e saj poshtë” dhe ishte “duke qëndruar në një këmbë”.

Pas incidentit në aeroplan, Wilson i tha të riut se ishte shtatzënë dhe ata diskutuan se çfarë të bënin përpara se të vendoste për një abort.

Ajo nuk punon më në shkollë dhe është përjashtuar nga rekomandimet e Kolegjit Kombëtar për Mësimdhënie dhe Lidership (NCTL)./Indeksonline/.