15:06 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Jagger në lidhje dashurie me një 32-vjeçare

Rokeri i Rolling Stones, Mick Jagger, 76 vjeç, u pa duke shijuar mbrëmjen në qytet me një brune, e cila mbetet mister.

Mick, kishte veshur një pallto të zezë, derisa emri vajzës mësohet se është Melanie Hamrick, 32 vjeçe, e cila ishte e veshur me stil, me një palë çizme dhe me një fustan.

Thuhet se çifti u njoftua gjatë Krishtindjeve./Indeksonline/