13:24 / E Premte, 23 Shkurt 2018

Milan – Arsenal, superderbi në Europa Ligë

Në këto momente është duke u hedhur shorti i Europa Ligës për xhiron tjetër.

Njëra nga derbit më të spikatur të këtij kompeticioni do të zhvillohet mes Arsenal dhe Milan.

Së shpejti mund t’i mësoni përballjet tjera…. /IndeksOnline/