19:40 / E Mërkurë, 31 Tetor 2018 / indeksADMonline

Milan – Genoa, formacionet zyrtare

Milani dhe Genoa do të zhvillojnë ndeshjen e mbetur të xhiros së parë të Serie A.

Ndeshja do të zhvillohet në San Siro nga ora 20:30.

Këto janë formacionet zyrtare:

Milan: Donnarumma; Musacchio, Romagnoli, Rodríguez; Suso, Kessiè, Bakayoko, Çalhanoglu, Laxalt; Cutrone, Higuaín

Genoa: Radu; Biraschi, Gunter, Zukanovic; Criscito, Romulo, Mazzitelli, Bessa, Lazovic; Kouamé, Piatek

Temat: