10:06 / E Enjte, 19 Prill 2018

Milan merr superofertA� nga dy klubet evropiane pA�r Donaruman

E ardhmja e Donarumas A�shtA� gjithnjA� e mA� larg Milanit duke pasur parasysh se rosonerA�t nuk kanA� shanse tA� kualifikohen nA� LigA�n e KampionA�ve.

Sipas Calciomercato, nA� zyrat e skuadrA�s italiane kanA� arritur dy oferta prej 60 milionA� euro nga Real Madrid dhe PSG pA�r 19 vjeA�arin.

Gjithashtu edhe agjenti i tij, Mino Raiola A�shtA� shumA� i bindur qA� klienti i tij tA� largohet nga San Siro.

Por megjithA�se duket i kA�naqur me vendimin e tij nA� sezonin aktual, duket se italiani mA� nA� fund mund tA� jetA� nA� rrugA� pA�r tu larguar nga klubi. /IndeksOnline/