20:04 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / I.S

Milani në epërsi ndaj Lille në Evropa Ligë

Vjen goli i parë në takimi ndërmjet Lille dhe Milanit, dule ky në kuadër të rundit të katër të fazës së grupeve në Evropa Ligë.

Golin e pare dhe të epërsisë për klubin e Milanit e ka shënuar Castillejo në minutën e 46’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO

Të fundit