00:26 / E Enjte, 01 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Miley Cyrus më provokuese se kurrë më parë (Foto)

Këngëtarja e njohur amerikane, Miley Cyrus duket se nuk mund të bëjë një foto të vetme normale.

Së fundi ajo ka realizuar disa poza tejet provokative në të cilat ka veshur një palë pantollona të shkurta të cilat me shumë vështirësi mbulojnë pjesët intime, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë se Cyrus kishte shkaktuar një varg polemikash dhe paknaqësisë tek prindërit, fëmijët e të cilëve merrnin pjesë nëpër koncertet e saj./Indeksonline/