17:49 / E Hënë, 06 Gusht 2018 / indeksADMonline

Tuna bash si “peshk” në fotosesionin e ri duket perfekt! (Foto)

Këngëtarja e njohur, Tuna ka realizuar një fotosesion të ri.

Ajo duket e bukur dhe në formë të përkryer, derisa është paraqitur me shumë stil, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Tuna është edhe nënë e një djali, pas të cilit duket të jetë shumë e dhënë.

Ndërkohë, që brenda pak ditësh ajo pritet të publikojë edhe projektin e saj më të ri muzikor./Indeksonline/