22:17 / E Diele, 11 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Leonora Jakupi vjen me foton e radhës, shikoni si duket (Foto)

Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë këngë të re.

Këngëtarja e mirënjohur megjithatë po tregohet akive në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ajo është veshur e gjitha në të zezën, derisa fytyra e saj shkëlqen nga bukuria.

Jakupi si gjithmonë duket e ëmbël dhe me shumë stil./Indeksonline/