08:13 / E Mërkurë, 31 Janar 2018 / indeksADMonline

Miley Cyrus nuk dinë të ndalet! Tregon të pasmet përsëri (Foto)

Miley Cyrus ka kohë që po komentohet për karakterin e saj rebel, transmeton Indeksonline.

Por pas bashkimit të saj me ish të dashurin, Liam Hemsoworth duket se gjithçka i është kthyer normalitetit.

Related image

Ndërkohë që Miley ka befasuar sot me një imazh shumë provokuese ku në fustanin e shkurtë mund t’i shohim fare mirë të pasmet. Veshur tëra në bardha ajo dukej e bukur dhe në formë goxha të mirë trupore.

Image result for miley liam

Ndryshe, Miley dhe Liam u komentuan për një martesë të mundshme por kjo u u pohua asnjëherë nga cifti./Indeksonline/