16:58 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Milot Rashica po ndjek ndeshjen e Superligës, për këtë skuadër po bën tifo

Milot Rashica edhe pse luan në njërën nga ligat më të forta në Botë, ai asnjëherë nuk e harron vendin ku është rritur.

Ylli i Kosovës po e ndjek nga Gjermania derbin e Superligës në mes të Llapit dhe Feronikelit.

Sulmuesi i Werder Bremen i është gëzuar golit të shënuar nga Arbër Prekazi. /IndeksOnline/