22:52 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Mimoza Shkodra me motra kallabllak (Foto)

Mimoza Shkodra ka qenë befasia e vitit 2017! Fejesa e saj më këngëtarin shqiptar Seldi ka habitur jo pak kënd, gjithsesi çifti po shfaqën tejet të lumtur në krahët e njëri-tjetrin, shkruan Indeksonline.


Mimoza kësaj radhe nuk ka postuar fotografi me Seldin, por me motrat e saj. E siç edhe po shihni ato qenkan një kallabllak.
Gjithsesi secila nga to ka bukurinë dhe vendin e vet./Indeksonline/