08:33 / E Shtunë, 02 Qershor 2018 / indeksADMonline

Ministri Gashi viziton pikat kufitare në Morinë dhe Shishtavec

Ministri i Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi, i shoqëruar nga ambasadori i Shqipërisë, Qemal Minxhozi, sot do të vizitojnë pikat kufitare në Morinë dhe Shishtavec.

Vizita e parë realizohet në Morinë, kurse pastaj do të vizitohet pika e kalimit në Shishtavec.