20:37 / E Hënë, 23 Prill 2018 / indeksADMonline

Miriam Cani, kjo fytyrA� engjA�llore (Foto)

Miriam Cani njihet si njA� ndA�r kA�ngA�tarA�t mA� tA� A�mbla tA� skenA�s.

Ajo njihet pA�r lidhjen e saj tA� gjatA� me kA�ngA�tarin Alban Skenderaj. SA� fundmi ajo ka publikuar njA� fotografi, nA� tA� cilA�n duket si njA� zonjA� e vA�rtetA�, shkruan Indeksonline.

Miriami A�shtA� ndA�r vajzat e pakta qA� ka ruajtur mirA� tA� bukurA�n, tA� A�iltrA�n dhe e prezanton atA� mA� sA� miri./Indeksonline/

Temat: