75 Mall Live Search
23:05 / E Diele, 11 Mars 2018 / indeksADMonline

Miriam Cani nga dushi e me selfie! Shfaqet pa pikë grimi (Foto)

Miriam Cani shquhet për natyralitetin dhe thjeshtësinë, veçmas në paraqitjet e saj skenike, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e cila karrierën e nisi në shtetin e Gjermanisë gjithnjë komentohet për të mirë dhe ka një numër të madh fansash që e ndjekin në rrjetet sociale.


E në profilin e saj Instagram ajo ka postuar një instastory teksa shfaqet menjëherë pas dushit. Me flokë të lagura e pa grim ajo si gjithnjë vije plotë ëmbëlsi./Indeksonline/