16:20 / E Premte, 27 Korrik 2018 / indeksADMonline

Model i ri për thonjtë aspak i këndshëm (Video)

Shumë shpesh në modën e modës dhe së bukurës përballemi me të qenit i veçantë, por shpesh kjo përpjekje mund të quhet e dështuar.

E tilla ka qenë edhe përpjekja për një model të ri thonjsh, të cilin e ka provuar njëra nga dizanjeret e thonjve.

Ky model ka formën e letrës së tualetit dhe mekanizmit se si ajo qëndron në tualet.

Si duket ky model është bërë shumë i famshëm për të veçantë që ka por jo edhe bukurinë!./Indeksonline/