13:45 / E Premte, 21 Shtator 2018 / indeksADMonline

Këpucët prej sfungjeri që kushtojnë 800 dollarë

Kohët e fundit kemi parë dizajne të çuditshme në botën e modës, transmeton Indeksonline.

Njëllojë është edhe dizajni i fundit i këpucëve nga dizajneri i njohur Christopher Kane që është i njohur për idetë unike.

Ai për dizajnimin e këpucëve të fundit ka përdorur sfungjerin e kuzhinës. Të bëra nga lëkura dhe të dizajnuar me sfungjerë ngjyrë të kaltër dhe të verdhë.

Disa nga dizajnet e këpucëve kanë edhe diamante. Çmimi i tyre nuk është fare i lirë. Ato kushtojnë 800 dollarë./Indeksonline/

Temat: