13:39 / E Premte, 11 Maj 2018

Modele flokësh të viteve të 40-ta (Video)

Vajzat kanë shumë mundësi si t’i bëjnë flokët në raste të ndryshme.

Në këtë video shfaqen  ide për modelim të flokëve, siç i mbanin vajzat në vitin 1940, shkruan Indeksonline.

Ndonëse kanë kaluar shumë vite nga atëherë, megjithatë vajzat e dikurshme dukeshin të bukura dhe plot hijeshi.

Temat: