08:30 / E Diele, 20 Maj 2018

Modele të bukura flokësh për sezonën e dasmave (Video)

Me ngritjen e temperaturave, edhe numri i dasmave veçse shtohet.

Me këtë rast, shtohet edhe brenga e femrave të cilat kudo që marrin pjesë, duan të duken më ndryshe dhe gjithmonë bukur.

Rol kryesor sigurisht se luan edhe modeli i flokëve, shkruan Indeksonline.

Andaj, sot iu sjellim këto modele flokësh të cilat do të bëjnë të dukeni për mrekulli, madje pa pasur nevojë të shkoni tek parukieri./Indeksonline/