17:17 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Modelja e njohur fillon pushimet, shfaqet e ‘nxehtë’ në bikini

Ajo është e njohur për figurën e shkëlqyeshme që ka.

Modelja e njohur, Alessandra Ambrosio e tregojë atë përsëri të premten gjatë pushimeve me familjen e saj në Meksikë, shkruan Indeksonline.

Modeli 37-vjeçar e Victoria’s Secret u largua shumë pak nga imagjinata në postin e fundit të bërë në Instagram.

Në imazhin e parë, ‘bomba’ braziliane mund të shihet duke qëndruar në një plazh derisa tregoj linjat e përsosura.

Ndërsa, Flokët e saj zeshkane u lanë të lira në erë, buzëkuqi ia kompletonte dukje.

Fotografia tjetër tregoi bukurinë e trupit të saj shtatgjatë dhe të pasmet e formsuara./Indeksonline/