19:25 / E Shtunë, 10 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Modelja e njohur ‘habit’ me pamjen, kështu duket në një ditë të zakonshme

Ajo u pensionua nga ‘Victoria’s Secret’ në citin 2017.

Modelja e njohur, Aleddandra Ambrosio u paraqit në Los Angjelos, në një dukje të thjeshtë dhe larg një ylli të pistave të modës, shkruan Indeksonline.

37 vjeçarja edhe pse vazhdon të ketë linja të përsosura, fytyra e saj pa grim linte shumë për të dëshiruar.

Ndryshe, ajo është nënë e dy fëmijëve ndërsa vazhdon të ketë një karrierë të suksesshme në modelim./Indeksonline/