09:12 / E Enjte, 12 Prill 2018

Modelja nga Dubai reklamon tA� dashurin “hot” (Foto)

Sapo ka nA�nshkruar njA� kontratA� me njA� agjenci modele dhe menjA�herA� bukuroshja Montana Brown ka udhA�tuar nA� Dubai pA�r tA� festuar me tA� dashurin e saj.

A�ifti ishte i pandarA� me njA�herA�-tjetrin duke reflektuar dashuri nA� A�do moment.

Ylli i reality show-t a�?Love Islanda�? nA� britani, duke mahnitA�se me format e saj.