17:22 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Afrona provokon nga pushimet me Bleron në Dubai

Çifti i njohur kosovar, Blero dhe Afrona Dika po kalojnë disa ditë relaksi.

Dyshja kanë vendosur që t’i shijojnë ditët me diell në Dubai, nga edhe po postojnë imazhe të ndryshme.


Është modelja ajo që së fundmi ka provokuar me një fotografi, ku shfaqet në të brendshme, ndërsa në prapavijë shfaqet një pamje përrallore./Indeksonline/