10:38 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Blero dhe Afrona e nisin ditën me këtë pamje përrallore nga Dubai

Derisa në vendin tonë temperaturat po shënojnë në minus gradë celcius dhe po mbretërojnë ditë të ftohta, për çiftin e njohur kosovar kanë nisur ditët me diell.

Këngëtari Blero dhe e fejuara e tij, Afrona Dika kanë udhëtuar për në Dubai.


Është modelja ajo që përmes një fotografie të postuar në llogarinë Instagram tregon bukurinë e saj, por edhe të qytetit përrallor.


Ndryshe, çifti do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në vitin që po vjen./Indeksonline/