19:36 / E Shtunë, 07 Dhjetor 2019

Modelja pozon nudo, përpak thyen rregullat e Instagramit

Modelja me famë botërore, kësaj here shfaqet ‘topless’.

Emily Ratajkowski, në disa foto të publikuara, është zhveshur, teksa tregon belin e hollë dhe të pasmet bombastike, shkruan Indeksonline.

28-vjeçarja, vjen me një shikim ‘të zjarrtë’ ku mban gjoksin me duar, kështu nuk shkeli udhëzimet e komunitetit në Instagram.

Fotografitë i’a bëri fotografi i njohur Tom Newton.

Ajo ka veshur një palë pantallona nga linja e saj e veshjeve “Inamorata”, ku si fillim bëri bikini./Indeksonline/

View this post on Instagram

Hi. This is my butt in @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Mos i humb