19:59 / E Martë, 03 Korrik 2018 / indeksADMonline

Modelja që nuk njeh moshë, pozon gjysmë e zhveshur (Foto)

Modelja e njohur gjermane Heidi Klum po vazhdon të qëndroj sikur të ishte në moshë të re.

Ndonëse është 45 vjeçare, ajo ka linja trupore përfekte, transmeton Indeksonline.

Siç shihet në fotografinë më poshtë, modelja ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme për revistën e famshme, “Ocean Drive”, duke thënë se ndihet tejet mirë.

Për të vitet janë thjeshtë një numër dhe ajo nuk di të plaket./Indeksonline/