22:04 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Duke shkëmbyer puthje, Heidi Klum vallëzon me të dashurin e saj më të ri

Supermodelja Heidi Klum dhe partneri i saj 17 vjet më i ri po e shijojnë tej mase lidhjen e tyre, madje ata duket se janë tejet të dashuruar në njëri-tjetrin.

Këtë e dëshmojnë edhe imazhet e shumta të përbashkëta, ku s’mungojnë as momentet intime.

Së fundmi Heidi ka postuar një video në llogarinë Instagram ku shihet me të dashurin e saj teksa kërcejnë duke shkëmbyer puthje.

“Ti më bën të ndihem sikur jam dukë vallëzuar”, ka shkruar ajo./Indeksonline/

 

 

View this post on Instagram

 

You make me feel like dancing ????❤

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on