19:22 / E Shtunë, 03 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dashuria s’njeh moshë, Heidi Klum dhe partneri i saj 17 vjet më i ri dëfrehen si fëmijë

Thonë se ‘Dashuria nuk njeh moshë’, këtë po e dëshmon edhe çifti i famshëm, Heidi Klum dhe i dashuri i saj 17 vjet më i ri, Tom Kaulitz.

Këtë e dëshmojnë edhe disa video të dyshes të cilët shihen duke u dëfryer si dy fëmijë, teksa shkëmbejnë edhe puthje, shkruan Indeksonline.

 

 

View this post on Instagram

 

Ich vermisse Dich ❤

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Duket se Heidi Klum. 45 vjeçare e ka gjetur dashurinë përsëri pas ndarjes në shtator të vitit të kaluar nga Vito Schnabel./Indeksonline/