22:52 / E Enjte, 21 Nëntor 2019 / indeksADMonline

Modelja ruse “çmend” rrjetin, me poza provokuese

Anastasia Kvitko nuk lë rast pa shfrytëzuar për t’i treguar asetet e saj “përvëluese”.

Modelja, e cila ka më shumë se 10 milionë ndjekës në Instagram edhe në postimin e radhës nuk hezitoi që t’i tregonte pothuajse të gjitha, shkruan Indeksonline.

24 vjeçarja shfaqi format “bombastike” e veshur në bikini të kuq, duke mos lënë shumë vend për imagjinatën.

Pa dyshim ajo vuri në pah të pasmet dhe gjoksin seksi teksa shihet që po shijonte pushimet pranë bregdetit.

Bukuroshja zeshkane mori mijëra pëlqime dhe komente brenda pak minutash./Indeksonline/