17:48 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018

Momentet kryesore nga funerali i ish-presidentit George HW Bush

Nga fjalimi emocional i George W Bushit, te tensionet e dhimbshme midis Clinton dhe Trump – këtu janë momentet kryesore nga funerali i ish-presidentit të SHBA, George HW Bush. /IndeksOnline/