11:13 / E Shtunë, 14 Prill 2018 / indeksADMonline

Momenti i rA�nies sA� bombave, ja si u ndriA�ua mbrA�mA� qielli i SirisA� (Video)

SHBA, Britania e Madhe dhe Franca kanA� bombarduar objektiva tA� shumta nA� Siri nA� njA� operacion herA�t nA� mA�ngjes qA� synojnA� vendet e dyshuara tA� armA�ve kimike.

Sulmet janA� nA� pA�rgjigje tA� njA� sulmi tA� dyshuar kimik nA� qytetin sirian tA� DoumA�s javA�n e kaluar. /Indeksonline/