17:25 / E Diele, 20 Maj 2018 / indeksADMonline

Momenti kur rrufeja godet një shtëpi (Video)

Video dramatike tregon momentin kur rrufeja godet një shtëpi në Florida.

Stuhitë ishin të mëdha, gjë që bëri të godiste edhe një shtëpi në “Daytona Beach”.

Momenti tronditës u kap nga një kamerë e sigurisë të një shtëpie përgjatë rrugës.

Në pamje shihet rrufeja e cila vije si flakë dhe godet direkt shtëpinë.

Pas kësaj në shtëpi vërehet duke dal tym.

Fatmirësisht banorët nuk ishin në shtëpi gjatë kësaj kohe./Indeksonline/