23:41 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Momenti kur tifozët brohoritën emrin e Fadil Vokrrit

Kosova arriti të shënonte fitore minimale 1:0 ndaj Gjibraltarit në stadiumin “Fadil Vokrri”.

“Dardanët patën 100% kontrollin e lojës duke krijuar një mori rastesh, shkruan Indeksonline.

Tjetër çfarë vërehet është momenti i minutës 9 kur gjithë tifozët në stadiumin Fadil Vokrri ndezin telefonat dhe brohorasin emrin legjendës së futbollit tonë, Fadil Vokrrit./Indeksonline/