19:34 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Morena Taraku dhe veshja e saj mijëra euro (Foto)

Morena Taraku njihet për luksin që bënë.

Këngëtarja e njohur bukur shpesh frekuenton vende të ndryshme të botës, shkruan Indeksonline.

Sa herë që ajo pozon kemi rastin të shohim veç rroba firmato.

Çanta e krahut që mban Morena në këtë foto kushton hiç më pak se 3,990 euro, derisa patikat e zgjedhura kanë çmimin prej 620 euro. /Indeksonline/