16:57 / E Enjte, 17 Maj 2018

Morena Taraku në krahët e kuzhinierit të famshëm turk (Foto)

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku shquhet për jetën e saj luksoze dhe udhëtimet e shumta që bën.

Ish-missi kohëve të fundit po qëndron në Turqi, ndërsa shpesh ndanë imazhe edhe me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram momente nga përditshmëria, shkruan Indeksonline.


Ajo së fundmi shfaqet në krahët e kuzhinerit turk me famë botërore Nusret Gokce.


Ndryshe Morena shumë shpejtë do të vij me projekt muzikor, bashkëpunim me Dj Pm dhe Dj Dagz./Indeksonline/