22:38 / E Hënë, 05 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Françeska Jaçe provokon nga deti: A nuk ka ardhë dimri hala?

Françeska Jaçe është një nga ato femrat të cilat bëjnë çdo gjë për të rënë në sy.

Modelja shqiptare, përherë vjen me imazhe të nxehta dhe provokative siç di vetëm ajo.


Së fundmi ish-banorja e Big Brother, shfaqet nga deti ku duket goxha seksi, ndërsa ka shkruar: A nuk ka ardhë dimri hala?


Ndryshe Françeska komentohet tej mase për jetën luksoze që bën, por edhe për jetën private./Indeksonline/