16:23 / E Martë, 07 Gusht 2018 / indeksADMonline

Mos flini kurrë kur udhëtoni, ja përse! (Video)

Janë të shpeshta rastet kur jemi duke udhëtuar dhe ndjehemi tejet të përgjumur.

Pavarësisht që mundohemi të mos flemë, prapë në një moment e shohim vetën që kemi bërë disa minuta gjumë, transmeton Indeksonline.

Por, bëjeni të pamundurën që sidomos kur jeni vetëm në ndonjë mjet transporti mos të flini.

Pyesni vetën përse?!

Një i moshuar që ishte duke udhëtuar me tren, për një moment e zë gjumi, derisa në ulësen para tij ishte një pasagjer tjetër me ngjyrë.

Një pasagjer tjetër e kapi momentin kur pasagjeri vodhi diçka nga çanta e personit që po flinte. /Indeksonline/

Temat: