09:08 / E Shtunë, 27 Janar 2018 / indeksADMonline

Moti në Maqedoni për ditën e sotme

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira ndërsa nuk do të mungoj as mjegulla në lugina.

Ndryshe, temperatura ditore do të arrijë deri 10 gradë celcius. Kurse mot i ngjashëm dhe me temperatura më të larta do të mbretëroj deri në fund të janarit.