07:22 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

Motoçiklisti i dehur në rrugë të gabuar, ja si përfundon! (Video)

Një motoçiklist ka bërë një çmenduri në komunikacion që i kushtoi me jetë.

Siç raportojnë mediat e huaja, 50 vjeçari me motoçikletë qarkullonte në rrugën me kahje të kundërt, derisa veturat vinin pandërprerë drejt tij, transmeton Indeksonline.

Thuhet se ai ishte i dehur dhe ishte nisur drejt Brazilit. Kjo vozitje nuk përfundoi mirë, pasi që një veturë e goditi atë duke e hedhur në ajër për disa metra.

5o vjecari nga goditjet e marra ndërroi jetë. /Indeksonline/