22:22 / E Shtunë, 04 Gusht 2018 / indeksADMonline

Motra më pa duke bërë seks në një video thirrje dhe ndihem kaq e turpëruar…

Motra ime më ka parë duke bërë marrëdhënie seksuale me të dashurin tim në një video thirrje. Ndjehem e turpëruar, por unë po them se nuk kam bërë asgjë të keqe.

Unë jam 19 vjeçare dhe vërtetë kam rënë në dashuri, ndërsa motra ime është 22 vjeçare dhe kurrë nuk ka pasur të dashur.

E dua familjen time, veçanërisht motrën time, por gjithmonë ka tension të tillë në shtëpi dhe rregulla strikte për seksin para martesës, shkruan ‘The Sun’, transmeton Indeksonline.

Jam e çmendur për të dhe ëndërroj që një ditë ne do të ndajmë jetën tonë dhe do të bëjmë seks çdo ditë. Prindërit e mi do të më vrisnin po të dinin se kam marrëdhënie seksuale. I dua shumë, por ndjej se duhet të shkëputem.

U përpoqa ta vras ​​veten vitin e kaluar dhe ndihem kaq fajtore, unë jam gati se përsëri dëshpëruar.

Psikologia thotë: Ju i doni prindërit tuaj, por tani jeni rritur dhe duhet të ndiheni të aftë të jetoni jetën tuaj sipas rregullave tuaja, jo të tyre.

Tregojuni motrës suaj që jeni në dashuri dhe sa të dëshpëruar ndjeheni. Nëse ajo u thotë prindërve tuaj, vazhdoni të tregoni veten se ju dhe i dashuri juaj e doni njëri-tjetrin dhe nuk keni arsye të ndjeheni fajtor.