23:23 / E Martë, 13 Mars 2018

Mourinho: Eleminimi ishte i drejtë

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka folur pas humbjes kundër Sevillas në Ligën e Kampionëve.

Ai ka thënë se kualifikimi i skuadrës spanjolle në çerekfinale ishte i drejtë dhe ata e merituan atë.

“Është zhgënjyese, por ky është futbolli. Ata bën mirë dhe unë u dëshirojë më të mirën”, tha fillimisht Mourinho.

“Përballja ka qenë e balancuar. Kalimi i Sevillas ka qenë i drejtë. Ju dëshiroj lumturi në çerekfinale”. /IndekOnline/