13:09 / E Mërkurë, 08 Maj 2019 / indeksADMonline

Mozzik i shtinë veshtë ‘në lesh’, çfarë mendon për arrestimin e gruas së tij?!

Reperi i njohur Mozzik duket se po e përjeton rëndë arrestimin e bashkëshortes së tij Loredanës. E njëjta po akuzohet së bashku me vëllaun e saj mashtroi një çift zvicëran duke ua vjedhur 900.000 franga.

Për dallim nga Mozzik i cili ka zgjedhur të heshtë për arrestimin dhe akuzat e lartëpërmendura kundrejt gruas së tij, në mbrojtje i ka dalë Getinjo- vëllau i reperit, shkruan Indeksonline.

Mozzik është tejet aktive në rrjetet sociale, dhe jo rrallë herë reagon edhe për gjërat më të vogla, por duket se gjithë këto zhvillime e kanë lënë pa fjalë atë. /Indeksonline/