14:55 / E Premte, 15 Qershor 2018 / indeksADMonline

Muzikantët kosovarë me dedikime prekëse për humbjen e Suad Jaminit (Foto)

Dje ka ndërruar jetë, basisti i grupit Jericho, Suad Jamini.

Njerëz të artit e qytetarë të shumtë janë tronditur nga vdekja e hershme e Suadit.

Ndërsa miqtë dhe kolegët e tij përmes rrjeteve të tyre sociale kanë shprehur dhimbjen për humbjen e mikut tyre.

Iu sjellim disa nga dedikimet prekëse të artistëve kosovarë që ishin edhe bashkëpunëtorë të Suadit.