21:58 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Myllet pa gola pjesa e parë e takimit, Leipzig – Atletico Madrid

Tashmë ka përfunduar pjesa e parë në takimin e çerekfinales ndërmjet Lepizingut dhe Atletico Madridit.

Pjesa e parë shkojë qetë, ku të dyja skuadrat kishin raste për shënim, por që rezultati mbeti i pandryshuar, shkruan IndeksOnline

Gola nuk kishte, pjesa e dytë me gjasë do të sjellë ndryshimin ku edhe mund të mësojmë gjysmëfinalistin e dytë.

Mos i humb