18:03 / E Shtunë, 24 Shtator 2022 / Gjelbrim

Ndeshja Irlandë e Veriut – Kosovë nis me një minutë heshtje, kjo është arsyeja

Ndeshja e Ligës së Kombeve mes Irlandës së Veriut dhe Kosovës, ka nisur me një minutë heshtje.

Arsyja pse është mbajtur një minutë heshtje është vdekja e Mbretëreshës Elizabeth II./IndeksOnline/