16:54 / E Enjte, 06 Tetor 2022 / Gjelbrim

Ndeshjen Sivasspor – Ballkani mund ta ndiqni në këto kanale kosovare

Ballkani sonte do tëluaj ndeshjen e radhës në Conference League.

Kamponi i Kosovës do të luaj si mysafir i skuadrës turke Sivasspor, shkruan IndeksOnline.

Tifozët që nuk kanë mundur të udhëtojnë drejt Turqisë, ndeshjen mund ta shikojnë edhe nga shtëpitë e tyre.

Ndeshja do të transmetohet në Klan Kosova dhe ArtSport1.

Po ashtu ndeshja do të transmetohet edhe në platformën Digitalb në kanalin SuperSport2.

Ndeshja Sivasspor – Ballkani do të zhvillohet më fillim nga ora 18:45./IndeksOnline/